Оплата і доставка

Способи оплати

Повна вартість «Замовлення» в інтернет-магазині «macuser» складається із вартості «Товара» та вартості «Доставки», якщо така передбачена. Вартість «Доставки» не вказана, оскільки залежить від тарифів транспортної компанії, що діють. "Покупець" оплачує "Замовлення" будь-яким зручним для нього способом оплати, передбаченим в інтернет-магазині:

1) Готівкою:
 • В офісі або кур'єру при отриманні «Замовлення» у Києві чи Харкові;
 • Післяплатою: В офісі / відділенні транспортної компанії, що здійснює доставку. У більшості випадків доставка здійснюється компанією «Нова пошта» (згідно з тарифами перевізника).
2) Банківською карткою одним із наступних способів:
 • Через «Термінал самообслуговування» в будь-якому відділенні «ПриватБанку»;
 • Переводом коштів на банківську карту «ПриватБанк», «monobank» (комісія банку +1,5% до суми замовлення);
 • Банківською картою Visa або MasterCard в будь-якому відділенні банку;
 • В нашому офісі банківською картою Visa або MasterCard через термінал Приват Банку або Восток Банку (комісія банку +8% до суми замовлення).
 • Використавши функцію оплати онлайн на нашому сайті (комісія банку 4%)
3) Безготівковим банківським переказом для фізичних та юридичних осіб на р/р «Продавця» (+8% до суми замовлення):
 • Оплата за рахунком-фактурою через касу будь-якого банку;
 • Через систему інтернет банкингу.
Увага!

У разі вибору покупцем способу оплати: Переказом грошових коштів на картку ПриватБанку, Банківською карткою Visa або MasterCard будь-якого банку України, Безготівковим банківським переказом для фізичних та юридичних осіб, «Замовлення» передається до відділу логістики тільки після зарахування коштів на банківську картку або р/р "Продавця".

Варіанти доставки

На сьогоднішній день інтернет-магазин «macuser» передбачив такі варіанти доставки:

1) Самовивіз з офису:

Послуга доступна лише клієнтам інтернет-магазину в таких регіонах:

 • м. Харків, вул. Сумська, 10, БЦ "Ave Plaza", офіс 502;
 • м. Київ, просп. Оболонський, 21, (м. Мінська) вхід з боку проспекту.
2) Кур'єрська адресна доставка «Замовлення» у Києві та Харкові:

Кур'єр доставить «Замовлення» за вказаною Вами адресою та в обумовлений термін (у день замовлення або наступного дня). Ви зможете оплатити «Замовлення» при отриманні. Вартість кур'єрської доставки по Києву та Харкову складає:

 • Для замовлень вартістю до 3000 грн. – 50 грн. (для малогабаритних вантажів) та 100 грн. (Для великогабаритних вантажів);
 • Для замовлень вартістю понад 3000 грн. - Доставка здійснюється безкоштовно за рахунок інтернет-магазину.
3) Транспортною компанією "Нова Пошта" по всій Україні. Термін «Доставки» транспортною компанією «Нова Пошта» складає від 1 (одного) до 3 (трьох) робочих днів, залежно від регіону України, до якого здійснюється доставка:
 • До будь-якого зручного відділення транспортної компанії*;
 • Адресна доставка**.

*Доставка до будь-якого зручного відділення компанії «Нова Пошта» здійснюється за рахунок клієнта. Вартість доставки розраховується, виходячи з тарифів транспортної компанії, та залежить від пункту призначення, гарабітів, ваги, ціни товару та умов розрахунку. Розрахувати попередню вартість доставки ви можете через онлайн калькулятор на сайті Нової пошти.
Якщо вартість Вашого замовлення складає понад 3000 грн., доставка до будь-якого зручного відділення компанії «Нова Пошта» або адресна доставка на Ваш вибір здійснюється безкоштовно за рахунок інтернет-магазину «macuser».
**Адресна доставка «Замовлення», на суму до 3000 грн, здійснюється за рахунок покупця. За умови «Замовлення», на суму понад 3000 грн, доставка до будь-якого зручного відділення компанії «Нова Пошта» або адресна доставка на Ваш вибір здійснюється безкоштовно за рахунок інтернет-магазину «macuser».

Увага!

Ми страхуємо всі вантажі, що відправляються, на повну вартість. Настійно рекомендуємо Вам одразу ж при отриманні відкрити та оглянути посилку у відділенні транспортної компанії. Якщо отриманий товар має механічні пошкодження, обов'язково складіть у присутності працівника компанії-перевізника відповідний акт.