Гарантійне обслуговування: Компанія «macuser» усуне несправність Вашого пристрою протягом 21 дня або замінить його на нове в рамках гарантійних зобов'язань. Гарантія від інтернет-магазину доповнює офіційну гарантію. Докладніше про гарантію
Цена: Усі розрахунки за товар відбуваються лише у національній валюті відповідно до вимог та законів України. Ціни в іноземній валюті представлені для ознайомлення.
2 622 грн 2622 | $70
Доставка:  
Точні терміни поставки товару можуть відрізнятись від заявлених на сайті. Наш менеджер озвучить детальні терміни під час підтвердження замовлення.
  • Самовивіз - уточнюйте
  • Кур'єром - уточнюйте
  • Нова пошта - уточнюйте
Оплата:
  • Готівка, VISA / Mastercard, безготівковий розрахунок

BackPack это универсальная полка, которая крепится к задней панели вашего iMac, тем самым предоставляя дополнительное пространство для ваших вещей. Будучи спроектированной специально для iMac, полка превосходно смотрится на iMac. Небольшая полка выполнена из стали и способна выдержать такие устройства как жесткий диск, док-станции, офисные игрушки или небольшие гаджеты. Так же вы можете использовать перфорированную поверхность полки для упорядочивания всех проводов, создавая тем самым дзен-подобное пространство свободное от хаоса перепутанных шнуров!

Залишити відгук

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися

Гарантія до 24 місяців
Гарантія до 24 місяців
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Безкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна доставка по Україні

*Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію та характеристики товару без попередження.