Настільна LED лампа світлодіодна, бездротова Baseus Smart Eye Foldable Desk Lamp White

Part No.: DGZW-0W Available Артикул: 9406
Гарантійне обслуговування: Компанія «macuser» усуне несправність Вашого пристрою протягом 21 дня або замінить його на нове в рамках гарантійних зобов'язань. Гарантія від інтернет-магазину доповнює офіційну гарантію. Докладніше про гарантію
Цена: Усі розрахунки за товар відбуваються лише у національній валюті відповідно до вимог та законів України. Ціни в іноземній валюті представлені для ознайомлення.
2 000 грн 2000 | $53
Доставка:  
Точні терміни поставки товару можуть відрізнятись від заявлених на сайті. Наш менеджер озвучить детальні терміни під час підтвердження замовлення.
  • Самовивіз - Завтра
  • Кур'єром - Завтра
  • Нова пошта - 1-2 дні
Оплата: Готівка, VISA / Mastercard, безготівковий розрахунок

Ця настільна лампа, може інтелектуально визначати освітлення кімнати, динамічно оптимізувати баланс освітлення кімнати для забезпечення рівного світла.

У режимі автоматичного затемнення освітлення лампа Baseus зберігає 500 люксі, гарантуючи, що ви маєте яскравість, придатну для читання та роботи. Також можна вручну керувати яскравістю за допомогою сенсорного керування.

Також на лампі є індикатор, коли розрядиться акумулятор.

Тривалість роботи від акумулятора приблизно 3 години при високій яскравості, близько 13 годин при низькій яскравості. Повністю заряджається лампа від 0 до 100 відсотків лише за 3 години. Якщо ви не бажаєте роботу від акумулятору, то лампу можна завжди підключати до розетки.
 

Залишити відгук

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися

Гарантія до 24 місяців
Гарантія до 24 місяців
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Безкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна доставка по Україні

*Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію та характеристики товару без попередження.