Гарантійне обслуговування: Компанія «macuser» усуне несправність Вашого пристрою протягом 21 дня або замінить його на нове в рамках гарантійних зобов'язань. Гарантія від інтернет-магазину доповнює офіційну гарантію. Докладніше про гарантію
Цена: Усі розрахунки за товар відбуваються лише у національній валюті відповідно до вимог та законів України. Ціни в іноземній валюті представлені для ознайомлення.
9 700 грн 9700 | $250
Доставка:  
Точні терміни поставки товару можуть відрізнятись від заявлених на сайті. Наш менеджер озвучить детальні терміни під час підтвердження замовлення.
  • Самовивіз - Сьогодні
  • Кур'єром - Сьогодні
  • Нова пошта - 1-2 дні
Оплата:
  • Готівка, VISA / Mastercard, безготівковий розрахунок
Разъемы HDMI 2.1. Wi‑Fi 6 (802.11ax) с технологией MIMO; одновременная передача данных в двух диапазонах (2,4 ГГц и 5 ГГц). Технология Thread. Порт Gigabit Etherne. ИК‑приёмник. Встроенный источник питания.
Bluetooth Беспроводная технология Bluetooth 5.0
Видео H.264/HEVC SDR до 2160p, 60 кадров в секунду, Main/Main 10 Profile. HEVC Dolby Vision (Profile 5)/HDR10 (Main 10 Profile) до 2160p, 60 кадров в секунду. H.264, Baseline Profile уровня 3.0 или ниже со звуком AAC-LC до 160 Кбит/с на канал, 48 кГц, стереозвук в форматах .m4v, .mp4 и .mov. MPEG-4 до 2,5 Мбит/с, 640×480 пикселей, 30 кадров в секунду, Simple Profile со звуком AAC-LC до 160 Кбит/с, 48 кГц, стереозвук в форматах .m4v, .mp4 и .mov.
Изображения HEIF, JPEG, GIF, TIFF
Дополнительные возможности VoiceOver, увеличение, жирный шрифт, увеличение контрастности, уменьшение движения, поддержка скрытых субтитров и субтитров для людей с нарушениями слуха, сочетания клавиш, Switch Control
Совместимость Возможно использование Apple TV c телевизорами HD и UHD, оснащёнными разъёмом HDMI ,Apple TV совместим с Bluetooth-клавиатурами.
Комплект поставки
Пульт Apple TV Remote Пульт Apple TV Remote
Apple TV Apple TV
Кабель питания для Apple TV Кабель питания для Apple TV
Кабель Lightning to USB Cable Кабель Lightning to USB Cable
Залишити відгук

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися

Гарантія до 24 місяців
Гарантія до 24 місяців
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Безкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна доставка по Україні

*Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію та характеристики товару без попередження.