Гарантійне обслуговування: Компанія «macuser» усуне несправність Вашого пристрою протягом 21 дня або замінить його на нове в рамках гарантійних зобов'язань. Гарантія від інтернет-магазину доповнює офіційну гарантію. Докладніше про гарантію
Цена: Усі розрахунки за товар відбуваються лише у національній валюті відповідно до вимог та законів України. Ціни в іноземній валюті представлені для ознайомлення.
1 685 грн 1685 | $45
Доставка:  
Точні терміни поставки товару можуть відрізнятись від заявлених на сайті. Наш менеджер озвучить детальні терміни під час підтвердження замовлення.
  • Самовивіз - уточнюйте
  • Кур'єром - уточнюйте
  • Нова пошта - уточнюйте
Оплата: Готівка, VISA / Mastercard, безготівковий розрахунок

Адаптер от фирмы Moshi – позволит вывести изображение с Вашего MacBook на монитор или телевизор. Это самый современный адаптер, который обеспечивает стандартное разрешение 1080p и ультрачеткое 4K. Данный конвертер обеспечивает частоту обновления кадров 60Гц. С обоих сторон переходника присутствует защита из анодированного алюминия, которая предотвращает электромагнитные помехи. Также присутствует поддержка многоканального аудио. Этот переходник не требует установки дополнительных драйверов. Просто подключите адаптер к Макбук и наслаждайтесь прекрасной картинкой на Вашем мониторе или телевизоре. 

Внешние подключения USB-C
Разьем HDMI
Комплект Переходник Moshi USB-C
Залишити відгук

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися

Гарантія до 24 місяців
Гарантія до 24 місяців
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Ви можете повернути цей товар протягом 14 днів.
Безкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна доставка по Україні

*Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію та характеристики товару без попередження.