Cервісне обслуговування STARLINK
logo

Cервісне обслуговування STARLINK

  • 13:13

     Cервісне обслуговування  STARLINK

    STARLINK це глобальний інноваційний продукт Ілона Маска, який нещодавно став доступним в Україні. Завдяки цьому проекту можна отримати доступ до широкосмугового Інтернету по всій планеті. Це здійснюється за допомогою мережі супутників та спеціальних терміналів (3G-модемів). В Україні працює понад 30 тисяч терміналів Starlink, які забезпечують супутниковий інтернет. За цим показником наша країна є одним із лідерів у Європі .Якого ремонту найчастіше потребують термінали Starlink?

Гарантійне обслуговування супутникового інтернету Starlink від компанії SpaceX Ілона Маска не буде надано у разі пошкодження обладнання природним явищем. Про це повідомляє видання WCCFTech. Користувач форуму Reddit помітив незвичайне доповнення до оновленої угоди про гарантійне обслуговування. Послуги супутникового інтернету особливо актуальні у місцевості, куди складно провести провідний або запустити мобільний, у тому числі пустелях, горах та тундрі. Starlink вирішила зняти з себе будь-яку відповідальність за ушкодження, пов'язані зі стихійними лихами чи тваринами.Гарантія не покриває збитків, спричинених блискавками, стрибками напруги, пожежами, повенями, градом, ураганами, землетрусами, метеоритами, сонячними бурями, динозаврами та іншими силами Природи", - наголошується в документі.Компанія також попередила, що в місцях, де часто трапляються грози, варто використовувати додаткові засоби захисту від блискавок, такі як громовідводи. Під час шторму рекомендується взагалі прибрати антену або від'єднати кабель.

      Слід зазначити, що Starlink як продукт працює. Має купу добрих, навіть унікальних рішень. Але він "сирий", бо раніше на ринку нічого подібного не було. Тому він має купу "дитячих хвороб". Ось один типовий приклад. Усередині є кабель. АФР антена (активні фазовані грати) або "тарілка", як її ще називають, може крутитися на 360 градусів і немає жодного захисту, щоб цей кабель не перекручувався. Він перекручується, тому що просто не може при цій конструкції не перекручуватись. Ця проблема зараз практично не вирішується. Тільки тому маємо велику хвилю пристроїв, які вже вийшли з ладу, або на межі цього. Ще, наприклад, хоча виробник вказує, що пристрій має ступінь захисту від вологи IP54 або IP56 в залежності від версії, але дуже часто відчуваємо вплив точки роси і конденсації вологи. Фактично, у Starlink не герметичний корпус, він має недостатній вологозахист, тому буває так, що пристрій не затонув, але при розбиранні вологи в ньому дуже багато. Третій приклад: під впливом нагрівання, під прямим сонячним промінням після досить холодної ночі, пластик верхньої частини дуже швидко псується. Окремою проблемою є якість збирання на виробництві, порівнянна з якістю деяких дешевих китайських смартфонів. Фактично ж подібних прикладів більше. Але це "дитячі болячки" перших версій девайсів. Тобто Starlink, безумовно, це комерційний пристрій, але ще не закінчений з погляду промислового виробництва.

    Найчастіше Starlink відмовляється працювати через пошкодження водою, після ударів та нестабільного змінного струму.Якщо у вас виникли проблеми  зі Старлінком,то наш сервісний центр надає низку ремонтних послуг

• роз'єми SPX, RJ45 та інші

• кабелю

• контролер

• плати за живлення

• низьковольтний регулятор

• антени – спутникові «тарілки»

• роутер (маршрутизатор)

• двигун

 

 

Call-центр:

пн-пт: 09:00-19:00

сб-вс: 10:00-16:00

044 501 14 64

057 784 08 09

068 719 63 72‬

Залишити відгук

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися