Настроюємо термінал та антену Starlink за 5 простих кроків
logo

Настроюємо термінал та антену Starlink за 5 простих кроків

  • 13:34

Багато наших клієнтів стикаються з питанням«А як налаштувати Starlink?».Саме для вирішення цього питання ми написали невелику інструкцію:

Крок 1 - Знайдіть відкритий простір

Щоб отримати найвищу швидкість, рекомендується дати антені приблизно 100 градусів неба. Звичайно, ідеальне місце – дах будинку. Але антена поставляється разом із кріпленням, яке можна використовувати як ніжки. Тобто ви можете встановити її прямо на землі. Навіть не закріпивши з за допомогою болтів.

Незакріплена антена буде добре працювати, але тільки при хороших погодні умови. Розмір "тарілки" досить великий, тому спостерігається ефект парусності. Як тільки підніметься вітер, він переверне антену.

Крок 2 - Відкрийте коробку та вивчіть інструкцію

В комплекті зі супутниковим обладнанням йде лише один аркуш паперу. Із трьома картинками, без слів. Знання іноземних мов не потрібно.

Відразу під інструкцією лежить антена, термінал і товстий чорний кабель довжиною 30 м. У середовищі користувачів Starlink антену прийнято називати "dishy" (тарілочка). Важить вона близько 5 кг. 

Крок 3 - Зберіть комплект

Поставте штатив на землю. Вставте стрижень кріплення антени у штатив. Підключіть кабель до антени. Перший раз можна зібрати все на землі, щоб переконатися у працездатності системи. А потім уже розмістити антену на даху або в іншому зручному місці.

Якщо вас не задовольняє кріплення, що постачається в комплекті з терміналом, можна замовити Starlink Volcano Mount для встановлення антени на даху.

Всі компоненти системи вже налаштовані та готові до підключення. Тобто вам потрібно тільки застромити кабелю і натиснути кнопки. Жодних додаткових знань та навичок не потрібно. Ну, хіба що, знадобиться вміння працювати на даху.

Крок 4 - Увімкніть Starlink

Просто вставте кабель живлення в розетку електромережі. На блоці живлення відразу з'являться два білі вогники. А антена попрямує вгору. Так, все справді так просто. Вам не потрібно знати як це працює. Включайте та користуйтеся.

Крок 5 - Встановіть Starlink на мобільний пристрій

Зайдіть у Google Play, якщо користуєтеся Android. Або в App Store, якщо віддаєте перевагу iPhone. Завантажте та встановіть програму від Starlink. Запустіть його та натисніть кнопку "почати налаштування" (Start Setup).

Система запитає вас, чи включений ваш термінал. Відповідайте ствердно, якщо на блоці живлення горять білі вогники. Відкрийте пункт "Налаштування бездротової мережі" (Open Wifi Settings). Тут вам потрібно буде присвоїти ім'я своєї домашньої мережі та встановити пароль.

Тепер можна повернутися на головний екран, щоб подивитися на стан системи. Як правило, обладнання Starlink потрібно всього кілька хвилин для того, щоб встановити стабільне та надійне з'єднання із супутниками. Якщо ви знаходитесь в зоні впевненого прийому, то система залишатиметься онлайн, доки ви її не вимкнете.Весь процес підключення, від розпакування коробки до виходу в інтернет, займає не більше 20 хвилин.

Якщо у вас раптом виникнуть якісь питання, наші експерти із задоволенням допоможуть вам із вирішенням усіх проблем.

Call-центр:

  • пн-пт: 09:00-19:00
  • сб-вс: 10:00-16:00
  • -044 501 14 64
  • -057 784 08 09
  • -068 719 63 72
Залишити відгук

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися